III Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa: Neurologia Medforum 2012

Somatyczne i psychiczne uwarunkowania chorób układu nerwowego

Wisła, 15 - 17 marca 2012r.

Pobierz certyfikat

« Powrót na stronę główną

Certyfikaty uczestnictwa są już dostępne


Certyfikaty potwierdzające otrzymanie odpowiedniej liczby punktów edukacyjnych podczas konferencji Neurologia Medforum 2012, można pobrać w formacie PDF na 2 sposoby.

1. Po kliknieciu na link: Pobierz certyfikat oraz wpisaniu adresu e-mail lub nr prawa wykonywania zawodu

2. Po zalogowaniu się do serwisu EdukacjaMedyczna.pl i kliknięciu po lewej stronie w link "Punkty edukacyjne i certyfikaty". Na podstronie "Punkty edukacyjne i certyfikaty" dostępne są również inne certyfikaty z konferencji Medforum w których brał udział uczestnik obecnej konferencji Neurologia 2012 Medforum.

W serwisie EdukacjaMedyczna.pl są dostępne certyfikaty z następujących konferencji:

  • Psychiatria 2009, 2010 i 2011
  • Neurologia 2010 i 2011
 
Dostęp do konta w serwisie konferencyjnym
Wiemy, że część z Państwa ma trudności z logowaniem do serwisu konferencyjnego. Przypominamy, że dostęp do serwisu jest możliwy przy użyciu tego samego loginu (e-mail) i hasła co w innych serwisach Medforum: EdukacjaMedyczna.pl, Psychiatria.pl, ForumNeurologiczne.pl, ForumPediatryczne.pl, ForumDermatologiczne.pl, ForumGinekologiczne.pl, Schizofrenia.pl czy też innych serwisach konferencyjnych.
 
Jeśli nie pamiętacie swojego hasła, prosimy o użycie linku Nie pamiętasz hasła?. W formularzu należy podać adres e-mail, na który otrzymujecie korespondencję od Medforum. Serwis wyśle na podany adres wiadomość z linkiem do zmiany hasła. W razie jakichkolwiek problemów, pozostajemy do dyspozycji.
 
Jeśli nie działa Wasz adres e-mail, prosimy o kontakt poprzez Formularz kontaktowy: